 |
View unanswered posts | View active topics
|
Page 1 of 1
|
[ 5 posts ] |
|
| Author |
Message |
|
Deeske
|
Post subject: TOPPERS !!!! Posted: 06 Dec 2009, 12:14 |
|
Joined: 14 Dec 2007, 10:06 Posts: 318
|
|
Ik vind het super dat Geer weer terug is bij de Toppers ! Zonder Geer geen Toppers, dus ik ben klaar voor het feest ! Ga ik iedereen hier zien ?
_________________
|
|
| Top |
|
|
yOontje
|
Post subject: Re: TOPPERS !!!! Posted: 18 Jan 2010, 14:17 |
|
Joined: 14 Dec 2007, 18:48 Posts: 104 Location: Purmerend
|
|
Hallo, Nee mij ga je daar niet zien. Ik wacht nog geduldig af op het jubileumconcertachtigiets, maar of dat nog komt vraag ik me af! En anders geen idee of ik nog probeer om naar de toppers te kunnen, ik ga liever naar kleinere dingetjes.. Die wel gaan, het word vast super!
Liefs
|
|
| Top |
|
|
Mim
|
Post subject: Re: TOPPERS !!!! Posted: 22 Jan 2010, 21:34 |
|
Joined: 13 Dec 2007, 20:58 Posts: 285 Location: Heerenveen
|
Ik benner wel! Of ik blij ben dat Geer weer een Topper is geworden...laat ik het zo zeggen, ik had het niet verwacht en ik was eigenlijk al wat klaar met het hele gebeuren rondom de Toppers. Desalniettemin vind ik het gewoon wel weer heel erg leuk om heel veel vriendjes en vriendinnetjes weer te zien al daar dus gezellig wordt het sowieso! En...nu Geer dan toch weer terug is bij de Toppers, moeten we ons eigen Toppersjubileum jaar gaan vieren!
_________________
|
|
| Top |
|
|
sylvia32
|
Post subject: Re: TOPPERS !!!! Posted: 23 Jan 2010, 00:06 |
|
Joined: 17 Dec 2007, 15:18 Posts: 84 Location: maurik
|
ik ga ECHT niet het zijn niet meer de toppers van 5 jaar geleden er is teveel gebeurt en ik ga niet de portemonnee spekken van meneer de B. de leeuw en van Gordon daar heb ik echt geen zin in. Ik ga liever dan naar het jubileum concert van ome geer. Dat zal ook wel genoeg kosten, DUS GEEN TOPPERS MEER VOOR MIJ
_________________

"Ik leef mijn droom"
|
|
| Top |
|
|
M@riyet
|
Post subject: Re: TOPPERS !!!! Posted: 31 Jan 2010, 21:48 |
|
Joined: 16 Dec 2007, 16:56 Posts: 71
|
|
Tuuuuuuuuuuuuuuuurlijk zijn we weer van de partij. Ik vond het altijd 1 van de hoogtepunten van het jaar, de toppersconcerten. Ga niet meer drie keer, zoals in het verleden, maar ik moet erbij geweest zijn. Ik hou dr zo van!
|
|
| Top |
|
|
Page 1 of 1
|
[ 5 posts ] |
|
Who is online |
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest |
|
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot post attachments in this forum
|
|  |